KATEGORIE PRODUKTÓW

WG PRODUCENTA
banner elektryczna grzalka do grilla

Wielki Herb z dwoma halabardami Mosiądz - replika

Dostępność: ekspresowa wysyłka 24h
Price: 985,00 PLN


Wielki Herb z dwoma halabardami Mosiądz

Porownaj
banner dowóz dla mieszkanców poznania gratis zamówienie montazu lamp dla mieszkanców Poznania
Herb (nazwa przyjęta z niem. Erbe) – znak rozpoznawczo-bojowy, wywodzący się z symboliki heroicznej lub znaków własnościowych, od XII w. ustalany według ścisłych reguł heraldycznych, pełniący funkcję wyróżnika osoby stanu rycerskiego, później szlacheckiego, także rodziny, rodu, organizacji kościelnej, mieszczańskiej bądź cechu rzemieślniczego, korporacji, miasta, jednostki podziału terytorialnego lub państwa.


Prezentujemy nowy, mosiężny herb z dwoma skrzyżowanymi halabardami. Herb wykonany przez polskiego rzemieślnika, waga: 7335kg !


      
Herb jest naprawdę potężny. Misternie wykończony, z dbałością o najmniejsze detale co widać dokładnie na zbliżeniach. Bardzo dobra jakość odlewu, dla czytelności w zakamarkach spatynowany, w miejscach eksponowanych polerowany, całość lakierowana. Z ażurowym kwiatowym wzorem, na głównym planie z dwoma antycznymi gryfami na tarczy, prezentuje się wyjątkowo okazale. Drzewce halabard wykonane z bukowych trzonków, pomalowanych ciemnobrązową lakiero-bejcą. Herb stworzony zgodnie z obowiązującymi regułami cechów rzemieślniczych.

   Zdjęcia nie do końca oddają jego wielkość, proszę jednak spojrzeć na wymiary oraz wagę. Oczywiście herb ten pełni tylko i wyłącznie funkcję reprezentacyjną, halabardy nie są naostrzone.Prezent z "górnej półki".

Zapewniam że będzie pięknie wyglądał na czopuchu kominka, może zająć też czołowe miejsce w domowych kącikach pamięci.Wymiary:
  • Wysokość od hełmu do rękawic: 64 cm
  • Rozpiętość halabard: 60 cm
  • Szerokość samego herbu: 33 cm
  • Waga: 7,335 kg

Replika helebard z tępymi ostrzami, wiernie odzwierciedla oryginał, jednak nie posiada jakichkolwiek cech użytkowych (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r - Dz.U. z 2012 poz. 576 wraz z późniejszymi zmianami).

Polecamy produkty z tej samej kategorii


LampyWcentrum

O firmie
Kontakt
Sprzedaż Allegro
Poleć sklep
/wielki-herb-z-dwoma-halabardami-mosiadz.html
SOTE wdrożenie: WEBWIZARDS All rights reserved. Copyright © by lampyWcentrum.pl 2015 Uzytkownicy online: 108