KATEGORIE PRODUKTÓW

WG PRODUCENTA
banner elektryczna grzalka do grilla

Szabla polska wz21 z pochwą głownia chrom + tablo

Dostępność: termin realizacji 3 - 20 dni
Price: 745,00 PLN


Szabla polska wz21 z pochwą głownia chrom + tablo

Porownaj
banner dowóz dla mieszkanców poznania gratis zamówienie montazu lamp dla mieszkanców Poznania

Szabla z unikalną ozdobną rękojeścią utrzymaną w typie rękojeści szabli wz 1921/22. Trzon rękojeści wykonany z tworzywa. Widoczne karby wypełnione mosiężnym skręconym drutem tzw. kordelasem. Wąs jelca w formie kartusza z typowym napisem "Bóg, Honor, Ojczyzna". Głowica ma wygląd głowy orła, a kapturek jest pokryty zdobieniem w formie piór. Głownia ze stali wysokogatunkowej nie hartowanej, chromowana. Na zewnętrznym płazie piękne trawienie ZA WIARĘ I OJCZYZNĘ, a na wewnętrznym HONOR I OJCZYZNA. Do rękojeści przywiązany ozdobny temblak wykonany z materiałowej taśmy zakończonej chwostem - pęczkiem w kolorze bordowym. Głownia nie wymaga żadnej konserwacji, warstwa chromu doskonale zabezpiecza szablę przed rdzewieniem. Pochwa wykonana z tworzywa, z zewnątrz imitującego skórę, zdobiona mosiężnymi okuciami. Pięknie wykonana szabla, efektownie prezentuje się na załączonym tablo. Tablo wykonane ze sklejki, bejcowane i lakierowane na mat. Na tyłach tabla dwa haczyki do powieszenia na ścianie. Dzieło polskiego rzemieślnika do prezentacji broni białej.

 

Wymiary szabli:
- długość szabli z pocwą - 97,5cm
- długość głowni - 80cm
- szerokość głowni u nasady -3cm
- grubość grzbietu u nasady - 0,5cm
- waga - 1,7 kg


GŁOWNIA CHROMOWANA, NIE WYMAGA KONSERWACJI. GWARANCJA PIĘKNEGO WIDOKU NA LATA. POLECAM UWADZE !


Replika szabli nieostrzona, wiernie odzwierciedla oryginał, jednak nie posiada jakichkolwiek cech użytkowych (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r - Dz.U. z 2012 poz. 576 wraz z późniejszymi zmianami).

Mimo dołożenia wszelkich starań opis może nie być wolny od błędów. Jeśli chcesz mieć pewność zadzwoń do nas przed zakupem.


Polecamy produkty z tej samej seriiPolecamy produkty z tej samej kategorii


LampyWcentrum

O firmie
Kontakt
Sprzedaż Allegro
Poleć sklep
/szabla-polska-wz21-z-pochwa-glownia-chrom-tablo.html
SOTE wdrożenie: WEBWIZARDS All rights reserved. Copyright © by lampyWcentrum.pl 2015 Uzytkownicy online: 90