KATEGORIE PRODUKTÓW

WG PRODUCENTA
banner elektryczna grzalka do grilla

Złoto-czarny Winchester z 1866 roku Denix 1140L - replika

Dostępność: termin realizacji 3 - 7 dni
Price: 496,00 PLN


Złoto-czarny Winchester z 1866 roku Denix 1140L

Porownaj
banner dowóz dla mieszkanców poznania gratis zamówienie montazu lamp dla mieszkanców Poznania
Nowa replika Winchestera z 1866 roku, w popularnej wersji bez zdobień. Jest to z pewnością najsłynniejszy karabin O. F. Winchestera. Produkowany w różnych długościach i innych pojemnościach magazynku, nawet w wersjach na zamówienia, zdobył ogromną popularność wśród myśliwych, kowbojów i osadników. Doskonale nadawał się do walki i polowania na średnią zwierzynę.
Replika jest wykonana ze stopu ZnAl w kolorze złoto-czarnym Posiada sprawny mechanizm dźwigniowy, dzięki czemu można po przeładowaniu oddać tzw. suchy strzał. Na lufie umieszczono ruchomy celownik, regulowany w pionie i za pomocą mosiężnej spinki w poziomie. Łoże i kolbę wykonano z bejcowanego na brąz drewna. Replika posiada działającą blokadę dźwigni - obrotowy skobel po przekręceniu o 90' skutecznie blokuje ramię. Winchester w tym modelu nie posiada pokrywy zamka, boczne ściany zamka i kurek wykonane zostały bez zdobień dzięki czemu replika nabiera surowości i realistycznego wyglądu.

Wymiary:

  • waga: 2,7 kg
  • długość: 97,5 cm
  • wysokość: 16 cm
  • grubość: 3,7 cm
Replika wiernie odzwierciedla oryginał, jednak nie posiada jakichkolwiek cech użytkowych, ani możliwości przeróbki na broń palną (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r - Dz.U. z 2012 poz. 576 wraz z późniejszymi zmianami).

Mimo dołożenia wszelkich starań opis może nie być wolny od błędów. Jeśli chcesz mieć pewność zadzwoń do nas przed zakupem.


Polecamy produkty z tej samej seriiPolecamy produkty z tej samej kategorii


LampyWcentrum

O firmie
Kontakt
Sprzedaż Allegro
Poleć sklep
/stalowy-winchester-z-1866-roku-denix-1140l.html
SOTE wdrożenie: WEBWIZARDS All rights reserved. Copyright © by lampyWcentrum.pl 2015 Uzytkownicy online: 88