KATEGORIE PRODUKTÓW

WG PRODUCENTA
banner elektryczna grzalka do grilla

Polska szabla bojowa "Ludwikówka" wz 34 HARTOWANA z pochwą + wiszące tablo - replika

Dostępność: termin realizacji 3 - 20 dni
Price: 2 040,00 PLN


Polska szabla bojowa wz 34 z pochwą + wiszące tablo

Porownaj
banner dowóz dla mieszkanców poznania gratis zamówienie montazu lamp dla mieszkanców Poznania

Nowa, hartowana szabla bojowa z pochwą, wz. 1934 "Ludwikówka", w komplecie z wiszącym, podwójnym, drewnianym tablo. Cały komplet wykonany przez polskich rzemieślników !

Przedmiot z "górnej" półki , zapewniam
że jakość wyrobu jest adekwatna do ceny


Szabla:
Rękojeść z uchwytem z okładzin z drewna bukowego z karbowaniami. Okładziny zamocowane dwiema stalowymi śrubami z mosiężnymi nakrętkami i mosiężnym pierścieniem wzmacniającym u nasady. Jelce mosiężne długości 13 cm, w części grzbietowej zakończone otworem na temblak, zaś w części siecznej złamane pod kątem prostym ku głowicy, tworzą kabłąk połączony z trzpieniem głowni. Jelce zaopatrzone w parę wąsów długości 4,5 cm każdy. Kapturek mosiężny zamocowany nakrętką do trzpienia głowni. Długość uchwytu 10,5 cm. Podkładka skórzana nasunięta na nasadę głowni. Głownia stalowa polerowana: długości 82,5 cm, szerokość u nasady 3,4 cm, grubość grzbietu u nasady 0,8 cm, krzywizna 3 cm. Płazy obustronnie szlifowane w bruzdę ze żłobinami na przygrzbieciu. Pochwa stalowa oksydowana z jedną ryfką składająca się z pierścienia z ogniwkiem i ruchomego koluszka, zakończonego ostrogą.Ciężar szabli z pochwą 1,48 kg, ciężar samej szabli: 0,95 kg


tablo:
Tablo wykonane ze sklejki , bejcowane i lakierowane na mat. Na tyłach tabla dwa haczyki do powieszenia na ścianie. Dzieło polskiego rzemieślnika do prezentacji broni białej. Klinga ląduje w górnych uchwytach, pochwa w dolnych.Idealny prezent dla SZEFA , prezent dla kolegi odchodzącego z pracy. Szabla w komplecie z tablo to praktyczne rozwiązanie na moment wręczania !


Możliwość wykonania tabliczki z dedykacją
przyklejaną na środek tabla nad szablą

POLECAM UWADZE !

Replika szabli nieostrzona, wiernie odzwierciedla oryginał, jednak nie posiada jakichkolwiek cech użytkowych (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r - Dz.U. z 2012 poz. 576 wraz z późniejszymi zmianami).

Mimo dołożenia wszelkich starań opis może nie być wolny od błędów. Jeśli chcesz mieć pewność zadzwoń do nas przed zakupem.


Polecamy produkty z tej samej seriiPolecamy produkty z tej samej kategorii


LampyWcentrum

O firmie
Kontakt
Sprzedaż Allegro
Poleć sklep
/polska-szabla-bojowa-wz-34-z-pochwa-wiszace-tablo.html
SOTE wdrożenie: WEBWIZARDS All rights reserved. Copyright © by lampyWcentrum.pl 2015 Uzytkownicy online: 64