KATEGORIE PRODUKTÓW

WG PRODUCENTA
banner elektryczna grzalka do grilla

Polska szabla bojowa wz. 34 z pochwą głownia kuta hartowana - replika

Dostępność: termin realizacji 3 - 20 dni
Price: 1 920,00 PLN


POLSKA SZABLA BOJOWA wz. 34 Z POCHWA GŁOWNIA KUTA

Porownaj
banner dowóz dla mieszkanców poznania gratis zamówienie montazu lamp dla mieszkanców Poznania
WERSJA Z GŁOWNIĄ KUTĄ,
POCHWA WYKONANA ZE STALI POLEROWANEJ NA POŁYSKSzabla wz. 1934 została zaprojektowana jako szabla kawaleryjska
i była ostatnią polską szablą bojową.NOWA SZABLA BOJOWA Z POCHWĄ , WZ.1934 "Ludwikówka" W WERSJI HARTOWANEJ WYKONANA PRZEZ POLSKICH RZEMIEŚLNIKÓW !Rękojeść z uchwytem z okładzin z drewna bukowego z karbowaniami. Okładziny zamocowane dwiema stalowymi śrubami z mosiężnymi nakrętkami i mosiężnym pierścieniem wzmacniającym u nasady. Jelce mosiężne długości 13 cm, w części grzbietowej zakończone otworem na temblak, zaś w części siecznej złamane pod kątem prostym ku głowicy, tworzą kabłąk połączony z trzpieniem głowni. Jelce zaopatrzone w parę wąsów długości 4,5 cm każdy. Kapturek mosiężny zamocowany nakrętką do trzpienia głowni. Długość uchwytu 10,5 cm. Podkładka skórzana nasunięta na nasadę głowni. Głownia wykonana ze stali resorowej SF 55 : długości 82,5 cm, szerokość u nasady 3,4 cm, grubość grzbietu u nasady 0,8 cm, krzywizna 3 cm. Płazy obustronnie szlifowane w bruzdę ze żłobinami na przygrzbieciu. Pochwa stalowa, polerowana, niklowana z dwoma ryfkami składającymi się z pierścienia z ogniwkiem i ruchomego koluszka, zakończonego ostrogą. Ciężar szabli z pochwą 1,48 kg, ciężar samej szabli: 0,95 kg

Rodzaj zastosowanej stali nie gwarantuje pełnej ochrony przed drobnymi wżerami, czy wyszczerbieniami.


SZABLA Z GÓRNEJ PÓŁKI, POLECAM UWADZE !


Replika szabli nieostrzona, wiernie odzwierciedla oryginał, jednak nie posiada jakichkolwiek cech użytkowych (w rozumieniu ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r - Dz.U. z 2012 poz. 576 wraz z późniejszymi zmianami).


Mimo dołożenia wszelkich starań opis może nie być wolny od błędów. Jeśli chcesz mieć pewność zadzwoń do nas przed zakupem.


Polecamy produkty z tej samej seriiPolecamy produkty z tej samej kategorii


LampyWcentrum

O firmie
Kontakt
Sprzedaż Allegro
Poleć sklep
/polska-szabla-bojowa-wz-34-z-pochwa-glownia-kuta.html
SOTE wdrożenie: WEBWIZARDS All rights reserved. Copyright © by lampyWcentrum.pl 2015 Uzytkownicy online: 64